Geleceğe Yatırım

Plant Bio Nano Teknoloji Geleceğimize yatırım yapar. Çağımızın hastalığı günlük sevdalar peşinde koşmaz.

Gerçek finansal özgürlük yolunda atacağınız ufak adımlarla sizi destekler. Bu kapsamda sizin yapmanız gereken projeleri bütçeniz ölçüsünde desteklemek.

2010 yılı kapsamında hedeflenen 30 bin fidan ile yola çıktık. Gerçek rakamlar ölçülebilir, saydam ve var olan elle tutulan gözle görülen gerçek projeler ile yola çıktık. Fidanlığımızı istediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz. İstediğiniz gibi gezebilirsiniz.

Peki Her kez fidan ekiyor! Bizim Farkımız Nedir?

Her Geçen gün Artan kuraklığa ve azalan su kaynaklarına önlem olarak fidanlarımızı tohum aşamasından kuraklığa uygun tohumlardan seçiyoruz. Yıl boyunca aşı boyutuna gelene kadar hiç bir şekilde sulama yapılmıyor. Bu sayede tohum susuzluğa ayak uydurarak yapraklarından nem çekmeye ve hayatta kalma savaşı veriyor. Neticede kendini kurtaran fiden aşı boyutuna geldiğinde yine susuz yetiştirdiğimiz diğer verimli ağaçlarımızdan aldığımız gözleri aşı yararak aynı denge içerisinde hayatını deva ettirmesini sağlıyoruz. Fidanların büyüme aşamasında hiç bir şekilde kimyasal gübre kullanmıyoruz. Böcek ve zararlılara karşı ilaçlama yapmıyoruz. Bu sayede kendi mücadelesini vererek daha kuvvetli bir bağışıklık sistemine kavuşuyor. Fidan yetişme hiç bir aşamasında kimyasal gübre ve ilaç kullanmadığımız için aynı zamanda toprağa ve havaya hiç bir zararlı madde karışmıyor, daha temiz ve sağlıklı ortama kavuşuyor.

Kök budamaları ve fidanların şekil budamaları;

Saksı yetiştiriciliğine ( 15/20 LT saksılarda balkon yetiştiriciliğinde aynı verim alınıyor)

Ufak bahçe yetiştiriciliğine ( 1.2m*3 M ARALIKLA DİKİME UYGUN)

Büyük bahçe kurulumuna uygun şekilde yapılıyor. ( 1.2m*3 M ARALIKLA DİKİME UYGUN )

.