Pitaya fidanı nereden temin edilir?

Pitaya Fidanı & Pitaya Ejder Meyvesi Bilgi İletişim ve Sipariş Hattı : Whatsapp 0 532 761 0 761

Pitaya Fidanı temin ederken dikkat etmeniz gereken önemi hususlar vardır. Kendini kanıtlamış, bilgili ve bu işi gerçek bir iş edinmiş kişi ve kurumlardan edinmelisiniz. En doğru bilgiyi alarak satın alınması ticari açıdan hayati önem taşır. Pitaya fidanı fiyatları piyasada çok büyük farklılık göstermektedir. Bunun en büyük sebebi hobi yetiştiriciler ile profesyonellerin karıştırılmasıdır. Yani Pitaya fidanını profesyonel yetiştirenler kendilerini yeterince anlatamıyorlar. Pitaya yetiştiriciliğini iş edinmek isteyen kişi veya kurumların bir çatı altında toplanamaması sebebi ile pitaya çeşit ve fidan fiyatları hakkında çok tutarsız bir fiyat aralığı vardır.

Hollanda ve Vietnam’dan ithalatını yaptığımız ejder meyvesi fidanlarını özel seralarımızda üretiyoruz ve Bölgemize ayak uydurması sağlanarak, sera ve doku kültürü yardımı ile çoğaltılmasını sağlıyoruz.

Pitaya fidanı nereden temin edilir?
Resimde gelişmiş ta verime başlamış ejder meyvesi fidanlarını görmektesiniz

Hollanda ve Vietnam’dan ithal edilen pitaya ejder fidan anaçlarımızı Doku kültürü ortamında çoğaltıyoruz. Kendi seralarımızda Gelişmesini ve aslına uygun özelikleri bozulmadan istenilen büyüklüğe ulaşmasını sağlıyoruz.

Pitaya Fidanı Nasıl Olmalıdır?

Pitaya fidanının çeşidi, anaç gövde meyve veren dallardan seçilmesi, alınan çeliğin gelişmiş ve üzerinde ciddi lekeler olmamalıdır. Kök gelişimini tamamlamış olması gerekmektedir. Daya ayrıntılı bilgi için Ejder meyvesi hakkında sıkça sorulan sorular! başlıklı makalemize göz gezdirebilirsiniz.

  • Kırımızı pitaya istedim, Ektiğim pitayalar beyaz meyve veriyor sonuç 1 sene kayıp,
  • Kendinden tozlanan pitaya fidanı istedim, ama bunlar elle tozlama istiyor sonuç 1 sene kayıp,
  • Pitaya fidanı istedim, budadıkları dalları bana fidan diye göndermişler. Ne kök var nede ne olduğu belli değil. En az bir buçuk sene kayıp.
  • Pitaya Fidanı diye aldım ama üç senedir hiç bir pitaya meyvesi alamadım. Tohumdan yetiştirilen pitaya fidanlarının % 80 kısır, % 20 anacın özeliklerini taşır. Gibi her gün bir çok şikayet alıyoruz. Sizlerde Şirketiniz için hayati önem taşıyan fidan seçimini lütfen titizlikle yapın.

Pitaya Ejder Meyvesi Bilgi İletişim ve Sipariş Hattı : Whatsapp 0 532 761 0 761

İlgili Konular